WORLD NUCLEAR EXHIBITION 2021

WORLD NUCLEAR EXHIBITION 2021

4. edycja World Nuclear Exhibition (WNE), największych światowych targów branży nuklearnej pod przewodnictwem Sylvie Bermann, Ambasador Francji, odbędzie się od 30 listopada do 2 grudnia br. w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte (Hala 7).

Targi WNE są miejscem spotkań biznesowych i wymiany doświadczeń profesjonalistów z sektora nuklearnego z całego świata, którzy poszukują rozwiązań umożliwiających sprostanie najważniejszym wyzwaniom. Decydenci z branży spotkają się na targach WNE, aby dzielić się swoimi wizjami i celami, debatować nad strategicznymi zagadnieniami i nawiązywać nowe współprace. Tegoroczna edycja będzie miała międzynarodowy charakter – reprezentowanych będzie 55 krajów, zorganizowanych zostanie 13 pawilonów narodowych, w targach wezmą udział światowi liderzy z sektora nuklearnego oraz przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, dużych grup oraz startupów.

W tym roku targi będą miały formułę hybrydową, fizyczną i cyfrową, aby zgromadzić jak największą liczbę uczestników. Wydarzenie zorganizowane zostanie zgodnie z obowiązującymi normami sanitarnymi, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom. 

Znane osobowości zainaugurują 30 listopada br. otwarcie międzynarodowych targów branży nuklearnej. Głównym tematem edycji 2021 będzie: „Przemysł jądrowy, kluczowy partner społeczeństwa opartego na niskiej emisji węgla i odpowiedzialnej przyszłości”. Tematyka ta wpisuje się w aktualne i przyszłe wyzwania. 

Targi WNE proponują program prezentujący technologie i innowacje, które sprzyjają społeczeństwu opartemu na niskiej emisji węgla w ramach dni SMR & Zaawansowanych reaktorów, wodoru i gospodarowania odpadami. 

Akredytacja dla prasy jest już otwarta : https://badge.world-nuclear-exhibition.com/en/presse/details.htm 

Konferencja prasowa targów odbędzie się 22 października rano. 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: